Kontakty

Ahoj všichni milovníci přírody a bojovníci proti odpadu! Tady tým ZemiDluh.cz, váš průvodce světem zero waste a recyklace. Jsme banda nadšenců, kteří se rozhodli vzít osud naší planety do vlastních rukou (samozřejmě v ekologicky šetrných rukavicích).

Jak nás můžete kontaktovat

Můžete nám poslat email pomcí kontaktního formuláře. Slibujeme, že každý email vytiskneme na recyklovaný papír a po přečtení ho pošleme k recyklaci (opět jen žertujeme, šetříme lesy!).


Zásady ochrany osobních údajů

Často kladené dotazy

Snažíme se přinášet čerstvý obsah každý týden. Nové články publikujeme obvykle v pondělí a ve čtvrtek, abyste měli co číst cestou do práce nebo při relaxaci po náročném dni.

Ano, rádi uvítáme nové talenty do našeho týmu! Pokud máte zajímavý nápad na článek nebo chcete pravidelně přispívat, napište nám.

Pokud máte eko-friendly produkt nebo službu, která by mohla zajímat naše čtenáře, napište nám. Rádi se pobavíme o možnostech spolupráce. Mějte ale na paměti, že si pečlivě vybíráme, koho podpoříme.

Nejlepší podpora je číst naše články, sdílet je s přáteli a aplikovat naše tipy do vašeho života. Pokud chcete přispět finančně, budeme vděční za jakýkoliv dar na provoz našeho magazínu.

Název našeho magazínu odkazuje na to, že jsme všichni dlužníky naší planety. Bereme si od ní, aniž bychom jí to vraceli. Naším cílem je tento dluh splatit a inspirovat ostatní, aby žili udržitelněji.

Začněte malými krůčky – noste vlastní nákupní tašku, používejte znovupoužitelné lahve na vodu a nahraďte jednorázové produkty trvanlivějšími alternativami.

A: Rozdělte odpad na papír, plast, sklo a biologický odpad. Řiďte se pokyny vaší místní recyklační společnosti a v případě nejasností se nebojte zeptat.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800